Kościoły

Piasecznik Kościół parafialny pw św. Andrzeja Boboli »

Piasecznik Kościół parafialny pw św. Andrzeja Boboli

Godziny mszy świętych.

Nd. 8:00 12:30
Pn. 9:00
Wt. 9:00
Śr. 18:00
Cz. 9:00
Pt. 18:00
So. 9:00
Zbudowany w końcu XV w. z kamienia narzutowego oraz cegły, późnogotycki. W II połowie XVIII w. postawiono wieżę w konstrukcji szkieletowej drewnianej. W II połowie XIX w. dobudowano neogotycką kruchtę . Zniszczony przez pożar w 1945 r. Odbudowany w 1969 r. W latach 70. XX w. dostawiono przybudówkę mieszkalną.
Brak uprawnień do edycji. Uprawnienia posiadają kapłani pracujący w parafii

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Koncert Wielkopostny - Stabat Mater

W ramach tegorocznego Koncertu Wielkopostnego Opera na Zamku zaprasza do Kościoła Garnizonowego na pełen refleksji poruszający koncert muzyki związanej z przeżywanymi misteriami Wielkiego Postu.

»

Misterium Męki Pańskiej w szczecińskim seminarium duchownym

Alumni i przyjaciele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie zapraszają na dwuaktowe Misterium Męki Pańskiej pt. „Dlaczego Bóg stał się człowiekiem?" W tegorocznym scenariuszu misterium pasyjnego opartego o teksty Pisma Świętego i literaturę religijną nie zabraknie równie trudnych pytań.

»

Wielki Post

Środa Popielcowa (w tym roku przypadająca 14 lutego) rozpoczyna okres czterdziestodniowego przygotowania do największej chrześcijańskiej uroczystości - Świąt Paschalnych. Wielki Post, bo tak nazywa się ten okres, trwa do początku liturgii Mszy Wieczerzy Pańskiej sprawowanej w Wielki Czwartek.
Zobacz też Papieskie Orędzie na Wielki Post 2018

»

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone