Galeria zdjęć

Galeria zdjęć 3 lipca 2008 18:09 wyświetleń: 8201 JS
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
► więcej
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /
 /fot.: JS /
/fot.: JS /

Msza św. - 25.06.2008 r.

Eucharystię odprawił ks. mgr Tomasz Kancelarczyk, Słowo Boże wygłosił ks. dr Grzegorz Harasimiak, o oprawę liturgii zadbała Wspólnota Emmanuel, a spotkanie poprowadziła mgr. Czesława Samulak
aktualizowano: 2008-07-03 18:18
Wszystkich albumów:

Polecane:

Dożynki Archidiecezjalne w Gryfinie 2018 - relacja fotograficzna

Tracycyjne, coroczne Dożynki Archidiecezjalne, po blisko 20 latach świętowania w Pyrzycach, w tym roku odbyły się w Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie. W sobotę, 8 września 2018 r., na palcu Księcia Barnima, zgromadzili się przedstawiciele rolników naszej Archidiecezji, aby dziekować za tegoroczne plony. Po prezentacji wieńców dożynkowych, odbyła się uroczysta Msza Święta dziękczynnej za plony, której przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga. Patronat nad tegorocznymi Dożynkami objął Prezydent RP Andrzej Duda, który sierował do uczestników uroczystości okolicznościowe słowo, odczytane przez ministra Pawła Muchę.

Zdjęcia: Archiwum Parafii Narodzenia NMP w Gryfinie

»

Podziękowaliśmy Stwórcy za każde ziarno zboża - Dożynki Archidiecezjalne 2018

Po blisko 20 latach świętowania w Pyrzycach, miejscem tegorocznych Dożynek stało się Gryfino. W sobotę, 8 września 2018 r., na palcu Księcia Barnima w Gryfinie, zgromadzili się przedstawiciele rolników naszej Archidiecezji, aby dziękować za tegoroczne plony. Patronat nad tegorocznymi Dożynkami objął Prezydent RP Andrzej Duda, który sierował do uczestników uroczystości okolicznościowe słowo.

»

II Myśliborski Kongres Miłosierdzia

Temat Miłosiedzia Bożego w dziełach bł. Ks. Michała Sopoćki stał się przedmiotem reflekcji Myśliborskiego Kongresu Miłosierdzia, który odbędzie się w Sanktuarium Miłosiedzia Bożego w Myśliborzu w dniach 14-16 września 2018 r.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone