Fotogalerie

Fotogalerie 28 czerwca 2016 21:08 wyświetleń: 3389 pf

Jubileusz 25. scholi dziecięcej "Szmaragdowe Duszki"

W niedzielę, 12 czerwca 2016 r., w prafii pw. Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach schola dziecięca „Szmaragdowe Duszki” obchodziła srebrny jubileusz istnienia. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą, której przewodniczył ks. dr Andrzej Łysy SChr - Rektor Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu. Po zakończeniu uroczystej eucharystii rozpoczął się jubileuszowy koncert przygotowany przez obecne „Szmaragdowe Duszki” przy wsparciu sdawnytch uczestniczek zespołu.

aktualizowano: 2016-06-28 21:15
Wszystkich albumów:

Polecane:

Słowo Pasterskie Księdza Arcybiskupa Metropolity na XI niedzielę zwykłą, 17 czerwca 2018 r.

... Czas wypoczynku to także czas na świadome podjęcie osobistej odnowy duchowej, kontemplowania obecności Boga w stworzonym świecie. Wiele osób szuka wtedy okazji do pogłębiania swojej wiary poprzez udział w różnorodnych rekolekcjach. (...) Wśród wielu form rekolekcji, które możemy przeżyć w czasie wakacji są także pielgrzymki piesze, które nazywamy rekolekcjami w drodze. (...) Pielgrzymka to nie tylko przebyte kilometry, ale przede wszystkim otwarcie serca na Boże sprawy; to czas zamyślenia, odważnych pytań, poszukiwania prawdy, często układania na nowo, tego co się w życiu człowieka rozsypało. ....

»

Kostka. The musical

Czy można pójść w ciemno, za Bożym głosem, gdy rytm wyznacza jedynie zaufanie? I na dodatek śpiewać na cały głos? Można, gdy za towarzyszy ma się świętych i Boże błogosławieństwo!

»

40 lat/40 historii = 1 Papież

W związku z 40 rocznicą wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” organizuje akcję 40 lat/ 40 historii = 1 Papież. Ma ona na celu upamiętnienie osoby i propagowanie nauczania św. Jana Pawła II, a także kształtowanie postawy świadków wiary wśród osób świeckich.

»

Msze św., kościoły

Społeczność

Polityka prywatności

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone